Gohome Casa Eli Hab 2

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Розташування комфортабельного готелю Gohome Casa Eli Hab 2 Granada дозволяє швидко дістатися Альгамбри, яка знаходиться на відстані 20 хвилин пішки. Завдяки льодовому катку, що є в цьому комфортабельному готелі, гості можуть залишатися активними.

У номерах є власні ванні кімнати з необхідними зручностями.

За кілька кроків від готелю працює ресторан Al Sur de Granada, в якому подають страви європейської кухні.

На відстані 0.9 км від гостьовий будинок Гранади знаходиться кілька визначних пам'яток, наприклад Площа Ізабелли І Кастильської. Gohome Casa Eli Hab 2 розташований за біля Мірадор де Сан Ніколас, а Palacio de Dar al-Horra — за 5 хвилини пішки. Це помешкання знаходиться лише за 5 хвилин ходьби від зупинки автобусів Profesor Emilio Orozco.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Gohome Casa Eli Hab 2 Гранада
Gohome Casa Eli Hab 1
Ціна лише для моб. пристроїв

Gohome Casa Eli Hab 1

8.5
Відмінно 1 відгук
0 м від помешкання
Gohome Casa Eli Hab 3
Ціна лише для моб. пристроїв

Gohome Casa Eli Hab 3

8.0
Дуже Добре 1 відгук
0 м від помешкання
Chillout 33 Rooms
Ціна лише для моб. пристроїв

Chillout 33 Rooms

8.4
Дуже Добре 97 відгуків
151 м від помешкання
USD 79 USD 71
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 01:00 до 11:00
    Номер ліцензіїVFT/GR/02142
    Часті питання
    • Яка станція знаходиться поруч з комфортабельному готелем Gohome Casa Eli Hab 2?
      Найближчий залізничний вокзал до комфортабельному готелю Gohome Casa Eli Hab 2 - Granada, розташований на відстані 15 хвилин пішки.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у готелі Gohome Casa Eli Hab 2?
      Персонал готелю Gohome Casa Eli Hab 2 може допомогти вам мовами, такими як- Італійська і Іспанська.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Gohome Casa Eli Hab 2 Гранада

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити